Najważniejsze powody, dla których warto kupować online w czasie pandemii

23-11-2020

Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii mamy coraz większe możliwości, aby załatwiać wszelkie sprawy przez internet bez wychodzenia z domu. Możemy kontaktować się z bliskimi, przesyłać niezbędne dokumenty do urzędów oraz robić zakupy.

Kiedyś kupowaliśmy tylko niezbędne produkty dostępne w lokalnych sklepach. Teraz mamy nieograniczony dostęp do artykułów codziennego użytku oraz wyszukanych i niestandardowych produktów. Jeśli chcemy wybrać się do apteki po potrzebny nam suplement lub witaminy, to możemy wygodnie i w bezpieczny sposób dokonać zakupu w zielarnii internetowej i wybrać interesujący nas produkt, a także znaleźć ten w najbardziej atrakcyjnej cenie. Koronawirus zdecydowanie zmienił nasze podejście do zakupów. Konsumenci docenili fakt, że mogą zrobić zakupy bez konieczności wychodzenia z domu, a zamówienie zostanie im dostarczone do wybranego punktu lub pod same drzwi.
Jakie są powody, dla których warto zamawiać online w czasie panującej epidemii?

Rutinowitum C 150 tabletek

Bezpieczeństwo - Wychodząc do sklepu na mieście czy dużego marketu mamy styczność z wieloma osobami. Możemy w ten sposób złapać wirusa i zarazić całą naszą rodzinę. Zakupy przez internet są więc zdecydowanie najbezpieczniejszym rozwiązaniem, ponieważ nie mamy z nikim osobistego kontaktu.
Należy więc kupować w taki sposób, aby odbiór naszej przesyłki był możliwie bezpieczny i w miarę naszych możliwości skorzystajmy z paczkomatu lub z pozostałych usług jak odbiór w punktach Żabka, Orlen, Placówka Pocztowa, lub kuriera, który zapewnia pozostawienie paczki pod naszymi drzwiami dzięki podaniu odpowiedniego kodu bez konieczności podpisywania. Wybierzmy oczywiście ten sposób, który w naszej sytuacji wydaje się najrozsądniejszy.

Oszczędzamy mnóstwo czasu - zrobienie zakupów w stacjonarnym sklepie lub aptece wiąże się z tym, że będziemy musieli wyjść z domu i dojechać do konkretnego miejsca. Jadąc własnym samochodem, często musimy czekać kilka minut w korku. Z kolei dojeżdżając komunikacją miejską, trzeba oczekiwać na przystanku na tramwaj lub autobus. Dla wielu osób jest to zdecydowanie strata cennego czasu, który można przeznaczyć na inne cele jak odpoczynek czy też na zabawę z dziećmi. Robienie zakupów online zajmuje znacznie mniej czasu, jeśli przykładowo chcemy kupić potrzebne nam suplementy diety lub termometr to wystarczy użyć komputera lub nawet telefonu komórkowego, wyszukać niezbędne produkty w zielarnii internetowej, zapłacić i gotowe.

Termometr Bezdotykowy Visiofocus 06400

Porównanie cen - dzięki specjalnym porównywarkom bardzo łatwo można sprawdzić, w którym sklepie internetowym dany produkt jest w niższej cenie. Ułatwia to szybkie zlokalizowanie najlepszej oferty. W standardowym centrum handlowym musielibyśmy poświęcić nawet kilka godzin, aby odwiedzić kilka różnych sklepów i dokładnie sprawdzić, jakie są ceny danego produktu.

Opinie na temat produktu - kupując w internecie, możemy również sprawdzić opinie innych klientów, którzy już zamówili dawno to, czego poszukujemy. W ten sposób szybko dowiemy się, czy produkt spełnia nasze oczekiwania i czy wart jest swojej ceny. W wybranych sklepach internetowych mamy możliwość sprawdzenia opinii przed dokonaniem zakupu przez wybór odpowiednej zakładki przedstawiającej nam opinię klientów.

Eye Q płyn smak cytrynowy 200 ml

Szerszy asortyment - zamawiając online bardzo często mamy znacznie większy wybór niż w stacjonarnym punkcie, gdzie dostępnych jest tylko kilka produktów. W internecie w ciągu kilku minut będziemy mogli przejrzeć wszystko, co nas interesuje, bez pośpiechu i stresu. Wiele sklepów, zielarnii internetowych oferuję szeroki asortyment niezbędnych produktów, które możesz zakupić w bezpieczny sposób.

Darmowa wysyłka - sklepy internetowe oferują swoim klientom darmową dostawę do domu powyżej danej kwoty, także nieraz warto jest zrobić większe zakupy, aby zaoszczędzić na darmowej wysyłce.

Możliwość zwrotu - wybierając zakupy online otrzymujemy również 14-dniową gwarancję satysfakcji. Możemy więc spokojnie po odebraniu paczki od kuriera sprawdzić towar i zdecydować o tym, czy towar jest tym, co chcieliśmy zamówić, czy jednak rezygnujemy z zakupu i chcemy otrzymać zwrot pieniędzy.

PULSOKSYMETR MEDYCZNY PULSOMETR NAPALCOWY

Płatność blikiem - za pomocą specjalnej aplikacji na telefonie komórkowym możemy szybko dokonać płatności bez wykonywania przelewu. Jest to bardzo wygodne i zajmuje niewiele czasu. Wielu ekspertów twierdzi, że jest to znacznie bezpieczniejszy sposób niż płatność kartą, ponieważ na karcie widoczne są dane osobowe, które każdy może podejrzeć. Przy aplikacji mobilnej taki problem nie występuje. Kod BLIK jest aktywny tylko przez 2 minuty. Po tym czasie traci swoją ważność i jest bezużyteczny. Jego zeskanowanie zupełnie nic nie daje.

Sprawdź ofertę na zielarnia-rodzinna